مشاوره و سفارش

پایه چراغ

پایه چراغ های پارکی در پارک ها، فضاهای سبز شهر، محوطه ساختمان ها و آپارتمان ها و ویلا ها مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که میدانیم روشنایی پارک ها و خیابان ها، محیط های تفریحی و محوطه ساختمان و آپارتمان ها امری ضروری و مهم می باشد.

زیبایی محیط

برای این منظور با به کار بردن چراغ های پارکی در این محیط ها می توان علاوه بر اینکه روشنایی محیط را تامین کرد، باعث زیباتر شدن آن نیز شد. نور و نورپردازی محیط یکی از فاکتورهایی است که برای تزیین محیط شهری مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند در زیبایی محیط تاثیر ویژه ای بگذارد.

قابلیت های محصولات

کلیه محصولات قابل استفاده در کلیه فضاهای خارجی اعم از پارک ها‚ خیابان ها‚ باغ ها، منازل، ادارات و… می باشد. از مزایای این کالا می توان به مقاومت در برابر ضربه، سرما و گرما و نیز عدم تغییر رنگ در برابر اشعه خورشید نام برد؛ همچنین فضای شب را امن و لذت بخش تر نشان می دهد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پایه چراغ های پارکی÷-سفارشیموجودتماس بگیرید
چراغ های فضای سبز-سفارشیموجودتماس بگیرید
چراغ های صنعتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

ElinLighting@

ایمیل

ElinLightingGroup@gmail.com

درباره ما :

گروه بازرگانی الین، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع محصولات روشنایی اعم از چراغ های خیابانی، پارکی، چمنی، باغی، صنعتی و کارگاهی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه بازرگانی الین

مهدی رمضانی

Call Now Buttonتماس بگیرید